Powiększające się zaczerwienienie pod nosem u dziecka

Witam...mam problem...u mojej córki jakiś czas temu pod nosem pojawiło się zaczerwienienie ktore zaczęło się powiększać i swędzieć...od kilku dni smaruje to maścią Trybiotyk ale nie pomaga...skóra w tym miejscu jest czerwona i sucha a dziś wygląda jakby miała na niej suchą łuskę...proszę o pomoc mogę wysłać zdjęcie...

Renata GrzechociĹska

Czy dziecko ssie smoczek? Proponuję udać się do dermatologa, który oceni zmianę i pokieruje dalszym leczeniem.