Powiększenie i ból piersi

Witam, mam 20 lat i pewien problem. .... Od dwóch tygodni zauważyłam, iż moja lewa pierś znacznie się powiększyła. Odczuwam w niej ból i kłucie co nie umożliwia mi poruszanie się. Zaznaczę, że pierś nie doznała urazu. Proszę o sugestię co to może być. Wiem, że trzeba iść do lekarza ale muszę wiedzieć co to może być. Z góry dziękuje za odpowiedź, roztrzęsiona Magda

Witam,
odpowiedź na Pani pytanie bez badania lekarskiego jest niestety niemożliwa.
Należy zebrać odpowiedni wywiad lekarski i poprzeć go badaniem.
Zalecam wizytę u lekarza (rodzinnego lub ginekologa).

Być może rozwinął się stan zapalny w piersi, ale podała Pani zbyt mało informacji, aby móc cokolwiek napisać.

Pozdrawiam serdecznie!