Powiększenie węzłów chłonnych po kuracji cytrynowej na oczyszczenie organizmu z toksyn

Dzień dobry. Ostatnio przeprowadzałam kuracje cytrynową na oczyszczenie organizmu z toksyn. Kuracje polegała na piciu soku z cytryny przez 10 dni. Pod koniec kuracji powiększyły mi się wszystkie węzły chłonne, niektóre z nich bolą, szczególny ból odczuwam przy przełykaniu. Co w takiej sytuuacji, mam poczekać, aż węzły same się pomniejszą czy może powinnam wziąć jakieś leki? Trwa to już około tygodnia i jest bardzo uciążliwe.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

proszę się udać do lekarza POZ, być może będą potrzebne dodatkowe badania.

Pozdrawiam serdecznie