Powiększone węzły chłonne od 1,5-roku

histopatologinczny węzła chlonnego widoczne obecnosc dużej ilości odczynowych grudek...cd20 Plus,bcl 6 Plus,CD23,Plus FDC ,bcl2- Plus ki67 wysokie w ośrodkach rozmnażania. W strefie miedzygrudkowej podwyższenie indeksu ki 67,widoczne są małe rozproszone limfocyty lini B.torebka zachowana.nie ma naciekow.obraz nie upoważnia do rozpoznania chloniaka.Jestem załamana 4 cięcia 3 wyszło podejrzenie chloniaka grudkowego..mam powiększone węzły od ponad 1,5 roku.jestem bez diagnozy wyniki nie dają diagno

Nic nie jestem w stanie odpowiedzieć konkretnego na podstawie tego , co Pani napisała! Proszę pozostawać nadal pod opieką specjalisty prowadzącego!!! zż