Powiększone źrenice i jąkanie u wnuczki

Wnuczka 3latka,zauwazylam od jakiegos czasu ma duze okragle zrenice,zaniepokoilo nas rowniez to ze ze zaczela mowic niewyraznie i lekko sie jaka,nigdy sie nie jakala i mowila wyraznie .Jest bardziej zmeczona. Lekarz corce mowil ze to nic nie jest . Jestesmy zaniepokojeni. Z gory dziekuje za odpowiedz.

Witam. Powiększone źrenice, niewyraźna mowa, lekkie zacinanie się, zmęczenie może być problemem natury neurologicznej. Radziłabym udać się na konsultację do neurologa dziecięcego i niezależnie od tego do logopedy specjalisty neurologopedy.
Z wyrazami szacunku. Anna Tońska-Szyfelbein

http://www.logo-ped.gda.pl/

Witam, proszę skonsultować się z neurologiem i przeprowadzić kompleksowe badania:
krwi, moczu, kału. Gdyby objawy się nasiliły, albo wystąpiły dodatkowe proszę niezwłocznie jechać do szpitala. Tam zostaną przeprowadzone wielospecjalistyczne badania. Pozdrawiam Aleksandra Karlik