Powrót do formy po kontuzji

Witam! Mam 19 lat, 82kg wagi i 183 cm wzrostu. Od 10 lat trenowałem piłke nożną, jednak kontuzja wykluczła mnie z gry na rok czasu i troszke mi sie przytyło :) Moja rzeźba brzucha również przy tym troche straciła. Chciałbym się dowiedzieć jaka jest idealna waga dla mnie oraz w jaki sposób mógłbym szybko wrócić do dawnego wygladu. Dodam, że zarysy mięsni są, chodzi mi głownie o wyrzeźbienie klatki oraz mięsni brzucha. Pozdrawiam :)

Witam, waga jest prawidłowa, zapewne ma Pan zbyt dużo tkanki tłuszczowej, proszę rozpocząć aktywność fizyczną uprawianą regularnie co najmniej 2 x w tygodniu i zbilansowanych posiłków dziennie jedzonych co 3 godziny.