Powrót do normalnego jedzenia bez efektu jo-jo

Witam. Jestem kobieta w wieku 25 lat, wzrost 163 cm, aktualna waga 48kg. Waga wyjściowa to 53,7kg. Zdaje sobie sprawę z tego, ze była prawidłowa, jednak jestem osoba drobnej budowy i nie czułam sie dobrze w swoim ciele. Przeszłam na drastyczna dietę - jem tylko śniadanie (3 szt pieczywa wasa, do tego 2 jajka lub 2 parówki lub twarożek).W ciagu dnia kilka kaw, kakao, smakowe mleko lub energetyki no i woda oczywiście. Ćwiczę codziennie przez 30 min. Chce zacząć jeść bez efektu jajo. Jak to zrobić?

Witaj,

Pewnie zdajesz sobie sprawę że to nie najzdrowsza dieta..nie piszesz ja szybko schudłaś te prawie 6 kg. Podejrzewam że w krótkim czasie, Wracaj stopniowo do większych porcji..teraz jest świetny czas na zdrową dietę, jest dużo warzyw i owoców. Kilka kaw w ciągu dnia to zbyt wiele, energetyki także Ci szkodzą.. Możesz pić zieloną/białą herbatę/wodę z cytryną. jeśli tak mało jesz będziesz osłabiona i odbije się to na twojej koncentracji i ogólnym samopoczuciu,
Na początek wprowadź sobie obiad w postaci chociażby zupy (brokułowa/pomidorowa. jarzynowa), (firma marwit prowadziła zupy kremy)
ugotuj sobie pierś z kurczaka, poeksperymentuj z soczewicą, brązowym ryżem? Zacznij od małych porcji ale jedz też obiad i małą kolację.
Owsianka czy omlet jest fajnym śniadaniem, na kolacje sałatka, avokado..wiele inspiracji znajdziesz internecie, jest wiele blogów o zdrowym stylu życia, a także z przepisami.
Jeśli będziesz potrzebować konsultacji zapraszam

http://mzcoaching.wordpress.com/