Prawdopodobieństwo zajścia w ciażę w wyniku stosunku bez wytrysku

Powody młodszej ciąży i termin zapłodnienia dzien dobry .ciąża młodsza o 7-9 dni ? z powodu opóźnionych dni płodnych a w tym owulacji o te kilka dni ? dlatego doszło później do zapłodnienia czy tak jak mówi internet z powodu późnego zagnieżdzenia ? termin z wczesnego usg na 10.08.14 r czy mozliwe ze ciaza jest ze stosunku bez wytrysku z 3.11.13 ? proszę o odpowiedz ....

Lek. Marta Gryszkiewicz

Tak, jak najbardziej. Nie musi dojść do wytrysku by doszło do zapłodnienia. W preejakulacie też znajdują się plemniki.