Powody młodszej ciąży i termin zapłodnienia

dzien dobry .ciąża młodsza o 7-9 dni ? z powodu opóźnionych dni płodnych a w tym owulacji o te kilka dni ? dlatego doszło później do zapłodnienia czy tak jak mówi internet z powodu późnego zagnieżdzenia ? termin z wczesnego usg na 10.08.14 r czy mozliwe ze ciaza jest ze stosunku bez wytrysku z 3.11.13 ? proszę o odpowiedz ....

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Powodów młodszej ciąży może być wiele. Może być to bowiem wynik opóźnienia owulacji, nieco późniejszego zapłodnienia jak też błędnego określenia daty zapłodnienia.