Problem z nabraniem głębokiego wdechu

Witam od jakiegoś czasu mam problem z nabraniem głębokiego wdechu , pojawiły sie także objawy z problemem z oddychaniem tzn czuje jakby mi czasami odcinali powietrze w przełyku czuje jakby ktoś zatykał i oddychał przełyk na dodatek ściska mnie w klatce piersiowej tak strasznie mocno i nagle,za chwile mi słabo i gorąco,miałam robione badanie tj echo serca,rtg klatki piersiowej, krew,próba wysiłkowa ekg wiele razy i wszystko jest ok co moze byc przyczyna ? Z góry dziękuje za odpowiedz, martwię sie

Aleksander Ropielewski

Trudno stwierdzić bez przeprowadzenia badania oraz wykonania badań dodatkowych (gstroskopia, bronchoskopia, TK klatki piersiowej). Sugeruję kontakt z pulmunologiem.