Problemy z ciśnieniem, napadowa arytmia i wzmożona senność

Witam Mam 50 lat, choruję na niedoczynność tarczycy i Hashimoto, mam pytanie czy wszystkie dolegliwości przy tym schorzeniu , czyli problemy z ciśnieniem, napadowa arytmia i wzmożona senność mogą być przeciwwskazaniem do zmiany pracy z dziennej na pracę w systemie 12 godzinnym? dodam , że przez 30 lat pracowałam w systemie dziennym i obawiam się nasilenia tych objawów.

Lek. Tomasz Budlewski

Określenie możliwości pracy może odbyć się jedynie na podstawie bezpośredniego badania pacjenta. Proponuję udać się do lekarza medycyny pracy.

Proszę pamiętać, iż przy Hashimoto odpowiednia dieta jest NIEZWYKLE istotna! Należy wyeliminować laktozę, gluten oraz warzywa psiankowate, a efekt będzie zdumiewający - poprawa wyników badań krwi, oraz powrót energii.
W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam,
k.wawrzyniak@odzywiajsiezdrowo.pl
www.odzywiajsiezdrowo.pl