Problemy z hemoroidami po cesarskim cięciu

jestem po porodzie cc od 2 tyg mecza mnie hemoroidy smarje mascia avenoc nasiadowki w czwartek proctohemolan piatek bol niesamowity dzis mniej boli ale duzo krwawi co robic udac sie do szpitala mam malutkie dziecko jestem sama

proszę udać się do proktologa lub chirurga celem badania fizykalnego i podjęcia leczenia

Z wyrazami szacunku
dr n.med.Marek Rodzeń
specjalista chirurg

Dr n. med. Marek RodzeĹ

Szanowna Pani,
Tego typu dolegliwości są bardzo częste w ciąży oraz poporodowo (mimo, iż zostało przeprowadzone cc.)
Proponuję: jak najszybciej udać się wizytę u proktologa, który ustali odpowiednie leczenie (tym bardziej, iż Pani prawdopodobnie karmi piersią - nie wszystkie leki można podawać). Doraźna ulga: nasiadówki z kory dębu, rumianku i oczaru wirgilijskiego - dostępne w aptekach bez recepty.
Pozdrawiam, dr n. med. Wojciech Kawiorski