Problemy z jedzeniem po rozstaniu z narzeczonym

Witam rozstalam sie z narzeczonym bardzo to przezywam czy to przez stres nie moge nic przelknac bo dlawie sie mam wstret do jedzenia czuje glod ale nie moge nic przelknac bo mam odruchy wymiotne

Dzień dobry!

Nie wspomina Pani, jak długo trwa taka sytuacja, jak często się zdarza i jak duże ma konsekwencje dla Pani stanu zdrowia, samopoczucia i codzienności. Niekiedy szczególnie trudne życiowe wydarzenia (np. rozstanie) powodują silny stres i ostre objawy. Zazwyczaj jednak stopniowo mijają one samoistnie w niedługim czasie, jeśli dbamy o siebie, mamy dotychczasowe pozytywne doświadczenia wychodzenia z kryzysów, otrzymujemy wsparcie otoczenia itp. Zachęcam do dłuższej osobistej rozmowy z psychologiem, aby zastanowić się, jak może sobie Pani pomóc.

Pozdrawiam!

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza