Problemy z pamięcią i niedbałość o higienę osobistą u męża

Witam i blagam o pomoc- otoz mam meza ktory jest wyksztalcony jest prawnikeim , ale nie wie ze chodzi brudny, ze ubiera odziez na lewa strone, nie wie ze trzeba sie ogolic, obciac paznokcie,moje blagania i rozmowy nic nie daja, gdyby nie moja interwencja chodzilby brudny non stop, np:ubierze sweter i nie wie ze trzeba poprawic rekawy aby nie byly pozwijane ,np, nastepny dzien po mojej rozmowie nawet nie wie, ze byla rozmowa na temat golenia, przez jego nieumijetnosc sa wieczne klotnie

Witam, czy to o czym Pani pisze trwa od jakiegoś czasu, czy tak jest od zawsze (choć trudno sobie to wyobrazić)? Jeśli mąż nie wie, że była o czymś rozmowa, to być może jej po prostu nie pamięta. Proszę zgłosić się z mężem do lekarza pierwszego kontaktu, który po zebraniu dokładnego wywiadu pokieruje dalej procesem diagnostyczno-leczniczym. Pozdrawiam Danuta Michalczyk