Problemy z trzustką a leki i ich wpływ na organizm

mam problem z trzustka staram sie odpowiednio odrzywiac nie pije alkcholu od pol roku zarzywam metypret i methotrexat od 2 m-c kliogest diastaza moczu 1637 co mam robic czy te leki tak wplywaja na moj organiz z gory dziekuj za porade

Aleksander Ropielewski

Jak najbardziej, może to być efekt przyjmowanych przez Panią leków, dlatego sugeruję kontakt z lekarzem prowadzącym, który oceni czy konieczna i możliwa jest zmiana schematu leczenia.