Problemy z układem pokarmowym po posiłkach i alkoholu

Witam.Mam problem z brzuchem ponieważ boli codziennie w górnej części, nie jest to ból mocny ale jednak jest. \odczuwam różne zmiany smaków na języku np. słony/kwaśny po wypicu Fanty. Ostatnio doszło do wymiotów krwią po spożyciu alkoholu w postaci fusów. Po niektorych rzeczach biegunka w żółtym odcieniu z piękącym odczuciem przy załatwianiu sprawiającym ból. Częste gazy po potrawach.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby bezwzględnie zgłosić się do gastrologa. Objawy jakie Pan podaje są niepokojące.