Problemy ze snem w nocy u noworodka

Dzień dobry 16 listopada urodziłam córeczke ... niestety mamy problem z nieprzespanymi nocami od samego poczatku kazda noc w szpiatlu byla koszmarna połozne twierdzily , ze trzeba malutka dokarmiac ale w domu nie uległo to zmianie w dzien spi nie potrafie jej nawet dobudzic a w nocy nic np. dzis od 1 w nocy zasneła dopiero o 9:45 rano w ciagu nocy spala tylko przy cycu jestem nie wyspana i juz nie mysle racjonalnie prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje poprosić o wizytę domowa lekarza pediatry. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Również można poprosić o pomoc doradcę laktacyjnego

Aleksander Ropielewski

Jedynym sposobem jest próbowanie przestawić dziecko do aktywności w innych porach dnia, poprzez wybudzanie w godzinach dziennych. Z czasem rytm dobowy dziecka powinien ulec normalizacji.