Promieniujące nerwy po obydwu stronach w odcinku lędźwiowym

Od 6 miesięcy czuje promieniujace nerwy po obydwu stronach w odcinku lędźwiowym. Najpierw po prawej stronie idąc miałam spięte mięśnie i po prostu wygięło mnie poczułam jakby mi sie coś przestawilo ból promieniuje z samego boku do uda zaś w drugim poczułam takie ukłucie jak próbowałam otworzyć zatrzaśniętą szufladę. Badania krwi ok, RTG nic nie wykazało miałam magnetronik i laser x10, nie przeszło. Wybieram sie do innego lekarza myślałam o rezonansie magnetycznym Proszę o jakiekolwiek sugestie

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Lokalizacja dolegliwości wskazuje na zaburzenia w obrębie lędźwiowo-krzyżowego odcinka kręgosłupa. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.