Promieniujący ból łydek i uda po codziennym noszeniu dziecka o wadze 11 kg

Mam dziecko które jeszcze nie chodzi i ono waży 11 kg a ja ważę 58kg i jak po calym dniu noszenia bawienia się z nim idę spać to strasznie bolą rwą mnie łydki i lewe udo tak ze promieniuje mi do samej kostki. Bylam u lekarza i powiedzial mi ze nic mi nie jest a ból jednak jest codziennie i nie wiem co robic...

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Możliwe iż wspomniane dolegliwości wynikają z przeciążenia. W tej sytuacji warto byłoby wykonać badanie obrazowe kręgosłupa, gdyż może być to także związane ze zmianami zwyrodnieniowymi.