Proszę o interpretację wyniku badań beta HCG - co oznacza wynik?

Witam, bardzo proszę o pomoc. Mam 27 lat i jestem w 13 tygodniu ciąży, tydzień temu robiłam badania prenatalne (podwójne). Wczoraj odebrałam wyniki i wszystko jest dobrze, po za jednym - HCG wolna jednostaka beta. Wyszedł mi bardzo wysoki wynik: 150 ng/ml. Na raporcie z badań wpisano tylko adnotację - "Zastanawiający jest wysoki poziom f B HCG".

Niestety wiem, że mój lekarz jest na urlopie i wraca dopiero za 10 dni. Nie mam się z kim skonsultować :( Czy mogę prosić o pomoc? Będę bardzo wdzięczna, ponieważ spędza mi to sen z powiek. Na domiar złego naczytałam się internetowych różności na ten temat, a teraz żyję w stresie.

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.
Ponieważ Twoje pytanie dotyczy prośby o interpretację wyników badań nie możemy na nie odpowiedzieć, gdyż przekracza to kompetencje naszego portalu.
Skonsultuj wyniki ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Ciebie i mając możliwość przeprowadzenia ewentualnych badań, będzie mógł właściwie je zinterpretować i ocenić Twój stan zdrowia.
Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.
Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl