Przebarwienie paznokcia u stopy

Witam, ostatnio zauważyłem na dużym paznokciu u stopy przebarwienie na kolor lekko żółtawy(brązowy) oraz małą warstewkę odkładu pod paznokciem. Co to może znaczyć z warstwą pod paznokciem , bo mam rozumieć ze paznokieć został zaatakowany przez grzyba.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Może to być grzybica. Proszę udać się do lekarza rodzinnego.

Aleksander Ropielewski

Najpewniej tak. Bez przeprowadzenia badania i oceny paznokcia nie jestem jednak w stanie stwierdzić tego jednoznacznie.