Przepuklina wślizgowa a odpowiednie działania

Witam, mam 25 lat jestem wysportowaną osobą ale bardzo byłem do niedawna zestresowany. Wykryto że mam przepuklinę wślizgową, oraz namnażanie się bakterii w jelitach w wysokości 60 jednostek PPI, co gastroenterolog stwierdził za bardzo niepokojące. Nie mam dolegliwości z tego tytułu, ponieważ mam dietę. lekarz przepisał mi bioprazol i megamax probiotyki, i na 13 dni metronidazol. Mam pytanie czy bardzo muszę przestrzegać diety bez kawy i %?, oraz czy szybko się to leczy? proszę o poradę

Renata GrzechociĹska

Wskazne jest unikanie alkoholu, nie można ho stosować w trakcie przyjmowania metronifazold. Kawy może się Pan napić jednak musi być to robione z umiarem tzn. Proponuje 1 dziennie.