Przyczyny krwi przy każdym stosunku

Witam,
mój problem polega na tym, że podczas stosunku z partnerem, prawie za każdym razem pojawia się żywa krew, nie jest to na pewno krew miesiączkowa. Byłam u ginekologa, cytologia okazała się b. dobra, zwykłe badanie nic nie wykazało, nadżerka odpada, ścianki są czyste, również badanie usg nic nie wykazało. Torbiel został usunięty tabletkami antykoncepcyjnymi. Ginekolog nie potrafi mi odpowiedzieć skąd bierze się krew, ale problem pozostaje.
Proszę o wskazówkę. Pozdrawiam

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.
Czy krew pojawia się już w trakcie stosunku, czy dopiero po wytrysku? Jeśli dopiero po wytrysku, to możliwe że jej źródłem jest nasienie Pani partnera (powinien w takim układzie udać się do lekarza urologa). Niewykluczone jednak, że ma Pani jakieś zaburzenia krzepnięcia krwi, które mogą powodować powtarzające się krwawienie przy pocieraniu ścian pochwy. Może np. przyjmuje Pani ostatnio często aspirynę? Jeśli nie, to warto byłoby wykonać badanie krwi- koagulogram.
Pozdrawiam serdecznie!