Pulsowanie w podbrzuszu.

Witam, 2 miesiące temu spałam z chłopakiem, kochaliśmy się z zabezpieczeniem, robiłam test już 3 razy wyszedł negatywnie, lecz ja nie wiem dlaczego, ale w podbrzuszu cały czas czuję pulsowanie co to może być?

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,
Podstawowym pytaniem, które się nasuwa jest to czy miała Pani w ciągu tych dwóch miesiecy regularne miesiączki. Pulsowanie w podbrzuszu może być wynikiem różnych schorzeń, ale może także nie oznaczać żadnych problemów. Powinan Pani udać się do lekarza, który wukona Pani badanie usg narządu rodnego i wykluczu zarówno (niemal nie realną w sytuacji, którą Pani opisała) ciążę jak i takie choroby jak torbiele jajnika.