Ryzyko ciąży a seks analny

31.01 dostałam okres, obliczyłam, że mniej więcej następną miesiączkę dostanę 28.02, okresu nie dostałam do tej pory. Owulacja wypadała mi ok. 14.02 , uprawiałam w tym czasie sex analny, raz członek dostał się bliżej pochwy ale tylko na 3-4sekundy. Robiłam 3dni tepu test ciążowy, wyszedł negatywny, jest jakieś prawdopodobieństwo, że to ciąża? Jak nie to co?

Piotr Pilarski

Ciąża wykluczona z dużym prawdopodobieństwem. Sugeruje wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.