Ryzyko ciąży przy uprawianym pettingu

Witam , uprawialam z chłopakiem pettying , w pewnym momencie on sie spuscil do majtek a wydzielina z jego pracia pokryla moja dlon , po jakichś 5-10 min wlozylam palce tej dloni do mojej pochwy, a ta dlon tylko otarlam wczesniej o pościel , czy istnieje duże ryzyko ze jestem w ciąży ?

Witaminy w ciąży

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji ryzyko ciąży jest niewielkie. W razie wątpliwości proszę wykonać test ciążowy po 14 dniach od potencjalnie ryzykownego zdarzenia.

Plemniki do przeżycia potrzebują odpowiednich warunków, które zapewnia płyn nasienny. W opisywanym przypadku ryzyko ciąży jest raczej niewielkie. Pozdrawiam!