Ryzyko ciąży w przypadku skąpej miesiączki

Ryzyko ciąży Czy jest możliwość że jestem w ciąży. Współżyłam z partnerem bez zabezpieczenia, jednak nie doszło do wytrysku. Miesiączka mi się spóźniła trzy dni, a jak już przyszła jest skąpa i trwa już 5dzień (zwykle trwała 3-4dni i była bardziej obfita. Czy jest ryzyko ciąży?

Lek. Tomasz Budlewski

Ryzyko ciąży jest bardzo niskie, dla pewności proponuję wykonać test ciążowy.