Samotność, płaczliwość, szumy w głowie

nie spie ,nie jem ,płacze ,straciłam prace , nie chce mi sie zyc ,słysze szumy w glowie ,,czy to jakies słowa '' sama nie wiem ale do nich sie stosuje trace na wadze ,nie mam checi z nikim rozmawiac jestem typem samotnika

Witam. Konieczna jest wizyta u psychiatry jak i u psychologa psychoterapeuty. Właściwą pomoc znajdzie pani w Poradni Zdrowia Psychicznego.Oprócz skutecznych lekarstw, będzie mogła pani uspokoić "nerwy" i odzyskać wiarę w siebie podczas spotkań z ludźmi z podobnymi problemami. Proszę nie zwlekać. Pozdrawiam

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i skorzystać z osobistej konsultacji.
Jeżeli uzna za stosowne - to skieruje Panią do lekarza psychiatry.