Senność, bóle głowy po stosowaniu Ovulastanu

witam. odstawiłam tabletki ovulastan po 4 miesiącach stosowania ponieważ żle się czułam przytyłam po mimo tego zę bardzo mało jem , ból głowy ciągle do tego zmeczenie senność.Jaką powinnam stosować metode anty ??? plastry zastrzyki czy co??dodam że wcześniej miałam torbiele i stosowałam cilest , microgynon21 rigevidon i po nich mi nic nie dolegało . ale już nie chce brać tabletek

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Metoda antykoncepcyjna każdorazowo powinna być indywidualnie dobrana dla każdej kobiety w zależności od szczegółowych danych klinicznych. Proszę zatem skonsultować się ze specjalistą ginekologiem, który dobierze najlepszy preparat.