Silne bóle kręgosłupa a wynik RTG

Mam 49 lat potworne bóle kręgosłupa. oto wynik rtg. Kątowe ustawienie kości krzyz. zniesienie lordozy w odcinku lędzwiowym. przewęzenie krążka międzykr. L5-S1 z niewielka sklerotyzacja. tkanki kostnej podchrz. Drobne osteofity na krawędziach przednichtrzonów kręg. L4 i L5 proszę o opinię.

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Opis rtg wskazuje na występowanie zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa. Uwidocznione zmiany w kręgosłupie mogą być przyczyną dolegliwości bólowych. Zalecam wizytę u lekarza ortopedy, który zaleci właściwe postępowanie lecznicze. Pozdrawiam.