Co znaczy, że szerokość pozostałych przestrzeni międzykręgowych zachowana?

Witam czy przy takim rtg kręgosłupa może boleć w boku ? czy powinnam pójść z takim opisem do specjalisty czy mogę sobie darować. Spłycenie lordozy lędżwiowej ,kątowe ustawienie kości krzyżowej. Nieznaczne skrzywienie lewoboczne kręgosłupa lędżwiowego z rotacją trzonów kręgowych wzdłuż osi długiej. Niewielkie asymetryczne przewęzenie przestrzeni międzykręgowej na poziomie l4\l5. Szerokość pozostałych przestrzeni międzykręgowych zachowana. Drobne osteofity na bocznych krawędziach trzonów kręgowych lędżwiowego odcinka kręgosłupa. Dziękuje i pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Nalezy wykluczyć inne przyczyny dolegliwości , jak najbardziej wskazana wizyta u lekarza ortopedy z powyższym wynikiem i u lekarza rodzinnego