Silne zatrucie pokarmowe oraz pulsujący ból i zawroty głowy

Kilka dni temu miałam silne zatrucie pokarmowe i wylądowałam na zastrzyku w szpitalu, po tym byłam słaba i leżałam przez 2/3 dni, praktycznie cały czas. Kiedy poczułam się lepiej i mogłam już normalnie funkcjonować pojawił się pulsujący ból w okolicach prawej łopatki oraz pojawiające się czasami zawroty głowy. Utrzymuje się to już z 4 dni. Czy jest możliwe, że jest to spowodowane złą pozycją leżenia podczas tej choroby? Są jakieś ćwiczenia, które pomogą na ten ból?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.

Aleksander Ropielewski

Jest to możliwe, jednak bez przeprowadzenia badania trudno jest mi stwierdzić to z całą pewnością oraz doradzić odpowiednie postępowanie.