Silne zawroty głowy u nerwowej osoby po usunięciu tarczycy

Co moze byc powodem zawrotow glowy. Jestem osoba nadpobudliwa i nerwowa. Choruje na tarczyce W ubieglym roku. Ialam operacje tarczycy. Dzis mialam bardzo silne zaeroty glowy, nie moglam ustac na nogach. Nie wiem jak w takiej sytuacji mam sie zachowac i co zrobic by przeszly te zawroty glowy. Ja zaraz panikuje. Pobolewa mnie delikatnie tez glowa przy tych zawrotach. Co moge zrobic by sobie pomoc. Do jakiego lekarza mam isc

Aleksander Ropielewski

Przede wszystkim proszę zachować spokój. W pierwszej kolejności proszę się skontaktować z lekarzem rodzinnym, który oceni czy przyczyny zawrotów głowy należy upatrywać w zaburzeniach internistycznych, czy neurologicznych. Na ból głowy skuteczny jest dostępny bez recepty metamizol (o ile nie ma Pani przeciwwskazań do jego przyjmowania).

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski