Silny ból brzucha i wysokie tętno po upadku ze schodów

Czego objawem może być silny ból brzucha i wysokie tętno po upadku ze schodów.?

Aleksander Ropielewski

Wiele uszkodzeń ciała może dać taki objaw, łącznie z zagrażającymi życiu dlatego sugeruję pilny kontakt z lekarzem. Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie stwierdzić jednoznacznie co jest przyczyną bólu. Wysokie tętno może wynikać z dolegliwości bólowych.

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez badania nie da sie ocenic przyczyny, sugeruję pilny kontakt z lekarze czy nie doszło do uszkodzenia narządów wewnętrznych w czasie upadku.
Pozdrawiam