Silny ból po lewej stronie brzucha w okolicy jelit

Witam. Moje pytanie dotyczy silnego bólu trwajacego około 2 godzin po lewej stronie brzucha na dole na wysokości jelita. Zaczęło się po 4 dniach stosowania antybiotyku Levoxa 500mg. Kilka razy wypróżniałem się ale ból ustąpił dopiero po zastrzyku no spa lub pyralgina, ale po 3 dniach znowu wrócił (ból). Nie gorączkuję i pierwszy raz mam tak silne bóle. Dziękuję z góry za pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć. Proponuje udac si do lekarza prowadzacego,leczenie, a czy jest stosowany probiotyk?