Silny ból po uciśnięciu w okolicach brzucha i żołądka

Od około 1,5 roku mam dziwną dolegliwość. Odczuwam silny ból po uciśnięciu w okolicach brzucha i żołądka. Kiedy leżę, moje małe dziecko (12 kg) nie może usiąść mi na brzuchu ponieważ bardzo mnie to boli, podobnie kiedy niechcący mnie uderzy. Robiłam usg jamy brzusznej - wszystko w porządku, badania krwi - wszystko w porządku. Ale skąd ten ból? To jak z siniakiem. Widzisz, że jest, ale dopiero jak naciśniesz to boli. Czy powinnam się tym martwić?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W zasadzie to tak. Objawy są niepokojące. Sugerowałbym konsultację z ginekologiem gdyż może to wskazywać na problem dotyczący właśnie tego zakresu.