Siłownia po gumkowaniu hemoroidów

Dziś miałam 3 zabieg gumkowania hemoroidów. Od razu poszłam na siłownię,lekarz pozwolił.Po ostatnich zabiegach nie krwawilam, a dzisiaj krwawie. I po wyróżnieniu wyleciał jakby skrzep krwi.Czy to normalne? lekarz tylko w środy przyjmuje i nie mam jak się z nim skontaktować a się wystraszylam :( bardzo proszę o pomoc szybką. Nic mnie nie boli

Aleksander Ropielewski

Istnieje możliwość, że gumka się zsunęła. Konieczne przeprowadzenie badania, aby to ocenić. Jeżeli krawawienia się utrzymują lub będą nasilone prosze skontaktować się z lekarzem.