Spłycona fizjologiczna lordoza i poziome ustawienie kości krzyżowej w RTG kręgosłupa

dzieńdobry odebrałam wyniki rtg kregosłupa i proszę o wyjśnienie opisu. splcona fizjologiczna lordoza,poziime ustawienie kości krzyżowej oraz cechy nieznacznej rotacji trzonów wzdłuż osi długiej. pozatym w odcinku l-s bez zmian. dziękuje

Witam,
znaczy to mniej więcej, że może mieć Pani odstające pośladki :) Jeśli nie ma Pani dolegliwości bólowych to nie ma się czym martwić.