Sporych rozmiarów nieprzesuwalny guz za uchem - co to może być?

Witam, od conajmniej 4 miesiecy mam za uchem twardy, nieprzesuwalny guz sporych rozmiarów, pojawiły sie kolejne takze na głowie. Nie bolą przy dotyku ale mnie niepokoją - co to moze byc? Dodam, iż nie jestem przeziębiona. Wiec to chyba raczej nie węzły chłonne. Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz.

Witam,
bez dodatkowych badań ciężko jest cokolwiek powiedzieć na temat Pani dolegliwości, najlepiej będzie jak uda się Pani do lekarza rodzinnego.