Spożywanie naleśników ze szpinakiem w diecie lekkostrawnej

Czy w diecie lekkostrawnej można jeść na obiad naleśniki ze szpinakiem nie smażone?

Mgr inĹź. Aleksandra ĹťyĹowska

Tak, może jeść pani rozdrobniony szpinak i naleśniki z białej mąki.

Można natomiast pojęcie smażone zmodyfikowałabym na zdrowsze ;) na minimalnej ilości tłuszczu lub patelni nieprzywierającej. Odsmażane na maśle nie są już takie lekkie.

Witam serdecznie!

Może Pani je zjadać :) Najlepszym rozwiązaniem będą naleśniki przygotowane z mąki np. jaglanej, zapiekane z farszem w piekarniku.

Pozdrawiam,
Katarzyna Wawrzyniak
k.wawrzyniak@odzywiajsiezdrowo.pl

Witam Panią,

Może Pani spożywać naleśniki ze szpinakiem. Proszę jednak smażyć je na niewielkiej ilości oleju a następnie zapiekać w piekarniku.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk