Środki na przybranie na wadze

Witam.Jestem z niedowagą 29kg. wiek 59 lat stosowałam dietę wysokokaloryczną nie przybrałam na wadze ani jednego kilograma przez pół roku,czy są jakieś tabletki które mi mogą w tym pomóc proszę o radę Pozdrawiam Danuta

Mgr inĹź. Aleksandra ĹťyĹowska

Witam. Jeżeli sama dieta wysokokaloryczna nie pomaga, warto sięgnąć po gotowe koktajle lub budynie wysokobiałkowe, a także odżywczą suplementację. Należy również sprawdzić, czy nie cierpi Pani na problemy z wchłanianiem składników odżywczych na poziomie jelit.

Witam Panią,

Podaje Pani bardzo niską wagę 29kg aż nie do wiary że osoba w Pani wieku wazy tak mało. Czy oby nie popełniła Pani błędu zadając to pytanie? Jeżeli nie to koniecznie należy udać sie do lekarza. Tak niska waga jest bardzo niebezpieczna i może mieć podłoże chorobowe.

W razie dodatkowych pytań zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Waga, która Pani podaje jest niebezpiecznie niska. Zalecamy jak najszybsze udanie się do lekarza w celu ustalenia przyczyny tak niskiej masy ciała.

Poradnia Dobry Dietetyk Toruń
tel. 887 433 444