Stan po dwóch artroskopiach kolana

Witam, jestem po dwóch artroskopiach kolana. Jednak od miesiąca boli mnie ciągle na wysokości-od kolana po palce stopy.Noga często drętwieje albo mrowieje stopa.Proszę o poradę co robić.Może rezonans innej części nogi a nie tylko kolana coś wyjaśni.Z góry dziękuje za odpowiedź.Pozdrawiam

Szanowna Pani,
Niestety podaje Pani zbyt mało danych odnośnie swoich dolegliwości jak i przebytych artroskopii. Sugeruję konsultację u specjalisty ortopedy.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu