Stosowanie Clotrimazolum na 4 dni przed porodem

Pilne !!!! Do terminu porodu zostało mi 4 dni czy mogę jeszcze użyć globulki clotrimazole przeciw grzybiczne.. Położna już wcześniej powiedziała ze jeśli bedą objawy to mam użyć .. Ale czy mogę ich użyć teraz ? Moja ciąże prowadzi położna.. Ale chce tez zapytać o zdanie lekarza .. Dziękuje za pomoc pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc się wypowiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proponuję konsultację z lekarzem ginekologiem, lub udać się do położnej Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.