Stosowanie Sindi-35 i stosunek w 7 dniu przerwy

Witam, Mam ogromny dylemat. Brałam syndi-35 przez 6 miesięcy. Po ostatnim opakowaniu, podczas 7-dniowej przerwy w 7 dzień kochałam się z chłopakiem (doszedł we mnie). Teraz nie wiem czy nie jestem w ciąży, bo strasznie dziwnie się czuję, mdłości i raz zrobiło mi się słabo. Nie wiem czy jest możliwe żebym była w ciąży? Pomóżcie!!

Szanowna Pani!

Przy regularnym braniu syndi-35 antykoncepcja obejmuje również 7 dniowa przerwę, tak więć ryzyko iż zaszła Pani w ciążę jest bliskie zeru.

Z poważaniem
Katarzyna Lewicka