Stosunek bez wytrysku i stosowanie antykoncepcji hormonalnej a prawdopodobieństwo ciąży

witam...zażywam tabletki antykoncepcyjne juz prawie od 3lat... i mam takie pytanie ostatnio tabletke wzielam 30.12.2013 a na drugi dzien kochalam sie z partnerem bez gumki ale nie bylo wytrysku we mnie. Czy w takim badz razie mozna zajsc w ciaze?????

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rozumiem iż jest Pani teraz w okresie przerwy pomiędzy opakowaniami. Jeżeli tak po tym 7 dniowym czasie rozpoczyna Pani kolejne opakowanie a co za tym idzie jest Pani obecnie chroniona przed ciązą.