Stosunek po zakończeniu miesiączki i późniejsze rozpoczęcie stosowania tabletek antykoncepcyjnych

witam we srode skonczyla mi sie miesiaczka w czwartek wspolzylam z chlopakiem w w poniedzialek dopiero wzielam kolejne opakowanie tabletek bo nir bylo lekarza czy jest ryzyko zajscia w ciaze>

Milena Lubowicz

W przypadku błędu w zażywaniu tabletek antykoncepcyjnych ryzyko ciąży istnieje.
Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Ryzyko zajścia w ciąże istnieje. Istnieje ono również wtedy gdy przyjmuje się antykoncepcję ponieważ żadna metoda antykoncepcyjna nie jest skuteczna w 100%.