Stosunki z wytryskiem do środka a brak okresu, mdłości, ból piersi, senność i zmęczenie

Witam mam już mętlik w głowie wiec miałam stosunek w dniach 19 do 26.08.2014 z wytryskiem do środka pierwszy test wykonany 29.08 negatywny drugi test 4.09 negatywny, brak okresu mdłości miałam bóle piersi teraz pozostało zmęczenie senność ale 1.09 miałam na bieliźnie krew nie duża ilość tak jak by krew wymieszana z wodą myślałam że to już okres ale to była tylko kropelka krwi potem się powtórzyło to 3.09 moje pytanie czy test za wczesny mam termin do lekarza dopiero 8.09 ale chce się już upewnić

Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem ciąży, test wykonany w tym okresie może natomiast dawać wyniki fałszywie ujemne.