Suche i czerwone zmiany na zgięciach łokci i powiece

Witam, na zgieciach łokci i powiece pojawiły się u mnie suche, czerwone "placki". Dermatolog kazał mi smarować to kremem cetaphil lub wazelina. Niestety krem juz się skończył a ręce wyglądają coraz gorzej. Plamy rozszerzyły się do wielkości sporego jabłka, bardzo siedzą, a przez niekontrolowane drapanie, pieką. Bardzo proszę o poradę. Patrycja

Prawdopodobnie można podejrzewać atopowe zapalenie skóry . Konieczne jest zastosowanie silniejszych leków. Proszę unikać detergentów , dużo pić wody kosmetyki serii Emolium do natłuszczania.
Pozdrawiam
Iwona Stakowska