Suchość pochwy przed i po stosunku u 23-latki

Dzien dobry mam problem z pochwą poniewasz jest sucha pod czas stosunku i w czasie stosunku czuje pieczenie i po stosunku tagze tylko potem po jakims czasie ustępuje bardza proszę o odpowiedz dlaczego sie tak dzieje

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele. Być może są to jakieś zaburzenia hormonalne. Proponuje zgłosić się do ginekologa celem badania i wykonania prawdopodobnie badań dodatkowych.