Suplementy dla sportowców a pigułki antykoncepcyjne

 Witam. Chciałam zapytać, czy bezpieczne jest przyjmowanie suplementu dla sportowców, podwyższającego pozim testosteronu, biorąc jednocześnie pigułki antykoncepcyjne?

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Nie wiem dokładnie, jaki suplement diety podwyższający testosteron ma Pani na myśli... Proszę sprawdzić w ulotce, czy producent takiego suplementu podaje jakieś informacje na temat interakcji swojego produktu z różnymi lekami. Niestety, producenci różnych suplementów diety nie mają zazwyczaj obowiązku podawać takich danych. Trudno się więc wypowiedzieć na ten temat!

Pozdrawiam!